Son Haberler

İnternet kullanıcıları bir süredir paylaşım sitesi youtube.com ve twitter.com adresine giriş yapamamaktadır. Bu sitelere Türkiye’den erişim yasaklanmıştır. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) bu sitelere Türkiye’den erişimi engellemektedir. Bunun üzerine bu iki siteye giriş iççin kullanıcılar farklı yöntemlere

başvurmak zorunda kalmışlardır. Başvurulan yöntemlerden bazıları güvenli değildir. Yasaklı YouTube ve Twitter sitelerine giriş için güvenli bir yolun kullanılması son derece önemlidir.

Yasakçı tutumun yanlış olduğu, sansürün çözüm olmadığı düşüncesiyle internet kullanıcılarına; yasaklı sitelere giriş için güvenli bir çözüm önermeyi uygun gördük.

 

ÖNEMLİ UYARI:

Güvenilir olmayan web alanlarında  yer alan, hosts dosyasına yeni bilgiler ekleme önerilerine, itibar edilmemelidir. Güvenlik açısından önemli sorunlarla karşılaşılabilir.

Ayrıca sosyal medya sitelerinin DNS adreslerinde zaman zaman değişiklik olmaktadır. DNS adresleri güncel değilse erişim yasağı sorununa çözüm olmayabilir. Ekte sunulan DNS adreslerinin güncel olup olmadığı tarafımızca kontrol edilmemiştir.

 

İndir

Dosya Adı: Yasaklı Twitter ve Youtube Sitelerine Güvenli Giriş

181693

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY