Son Haberler

Bilgisayar güvenliği alanında öncü firmalardan biri olan Symantec firması 6 ay lisanslı ücretsiz koruma olanağı sağlıyor. Norton İnternet Security 2013 Türkçe sürümünü altı ay boyunca ücretsiz ve lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Bu olanaktan yararlanabilmeniz için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmelisiniz.

  1. https://www.mynortonaccount.com/amsweb/changeLangLog.do?langCode=TK adresinden bir Norton Hesabı oluşturun. Hesap oluştururken geçerli bir e-posta adresi yazmalısınız. Hesap oluştururken belirlediğiniz hesap şifrenizi bir yer not etmeyi unutmayın. Belirlediğiniz şifre ve girdiğiniz e-posta ile daha sonra Norton Hesabına giriş yapmanız gerekecek.
  2. Norton Internet Security 2013 İngilizce sürümünü BURADAN indirip bilgisayarınıza kurun.
  3. Kurulum bitiminde karşınıza çıkacak ekranda Norton Hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazınız.
  4. Norton Hesabınıza giriş yapın. Hesabınızda Norton İnternet Security için bir lisans anahtarı yer almaktadır. Bu lisans anahtarını bir yere kaydedin.
  5. Eğer Norton Internet Security 2013 yazılımını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız Norton Internet Security 2013 İngilizce sürümünü bilgisayarınızdan kaldırın.
  6. Norton Internet Security 2013 Türkçe sürümünü BURADAN indirip bilgisayarınıza kurun.
  7. Lisans anahtarını kullanarak programı etkinleştirin ve altı ay boyunca kullanmaya başlayın.
  8. Lisans anahtarını görüntülemek için Norton Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Product Name" başlığı altındaki "Norton İnternet Security" yazısına veya solundaki üçgen işaretine tıklayın.

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY