Son Haberler

PlayStaion kullanıcılarının buluştuğu online platform PlayStation Network bir dizi saldırıdan sonra çöktü ve bir hafta kullanıma kapandı. Bu gelişmeden sonra kullanıcıları ilgilendiren kötü haber geldi. PlayStation Network platformu hacklenmiş ve kullanıcıların kişisel bilgileri sanal saldırganların eline geçmişti.

Üst düzey bir Sony yetkilisinin konu hakkında yaptığı açıklamada "PlayStation Network kullanıcılarının e-posta adresleri, online kayıt bilgileri, kullanıcı adları, ad ve soyadları, yaşadığı ülkeler ve kredi kartı numaları ile güvenlik kodları çalınmış olabilir. Bunu söylemekten üzüntü duyuyoruz ama kullanıcılar, bankalarına danışmalı ve söz konusu kredi kart bilgilerini güncellemeli." ifadelerine yer verildi. Üst düzey yetkilisinin açıklamasında ayrıca yeni bir güncelleme çalışmasının yapıldığı ve PSN'e ilk girişte bütün kullanıcıların şifrelerini değiştirmeleri gerektiği belirtildi.

PlayStation 3 ve PSN kullanıcılarının buluşma platformu PlayStation Network, Kasım 2006'dan bu yana çevrim içi oyun hizmeti sağlıyor ve sistemin 75 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Çevrim içi oyun hizmeti sağlayan PlayStation Network'ün çökmesi kullanıcılar arasında büyük tedirginlik yaratmıştı.

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY