Son Haberler

FBI (Federal Soruşturma Bürosu) 9 Temmuz 2012 tarihinde güvenlik nedeniyle internet kesintisi uygulayacak. Kesintinin dünya genelinde hissedilmesi bekleniyor.

Hacker'ların Windows'daki bir açık yoluyla dünya çapında 570.000'den fazla bilgisayara zararlı yazılım yüklediğinin anlaşılması üzerine FBI,

9 Temmuz'da internet kesintisi uygulayacak. Çünkü söz konusu virüsün bu tarihte harekete geçmesi bekleniyor. Bu nedenle FBI DNS sunucularını kapatarak önlem almayı planlıyor. DNSChanger ismini taşıyan virüsün yarattığı tehdit ortadan kalktığında kapatılan sunucular tekrar hizmete girecek. Sözü edilen virüs, kullanıcıların tarayıcılarını hackerların sahte sitelerine yönlendiriyor.

ZARARLI YAZILIMA SAHİP OLUP OLMADIĞINIZI KONTROL EDİN

FBI, kullanıcılara güvenlik ortağı tarafından yönetilen https://www.dcwg.org web sitesini ziyaret ederek zararlıya sahip olup olmadıklarını kontrol etmelerini öneriyor.

Bilindiği gibi, FBI (Federal Soruşturma Bürosu) ABD Adalet Bakanlığı'na bağlı olan, federal emniyet gücü işlevi gören ve merkezi Washington kentinde olan bir kuruluştur.

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY