30012023Pzt
Son Güncelleme:Sal, 23 Ağustos 2022
Güncel:


SAĞLIK

Yatma Yönü ve Sağlığımız

yatma yonu

Yatarken kişinin seçtiği yönün olumlu yanları olduğu gibi olumsuz yanları da vardır. Bu durum bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Bugüne kadar hangi yöne doğru uyuduğunuza dikkat etmemiş olabilirsiniz. Ancak yataktaki uyku yönünüz önemli ölçüde sağlığınızı etkilemektedir.

Sağ, sol, yüzüstü, sırtüstü gibi yatış yönlerine göre sağlığınıza nasıl bir katkıda bulunduğunuzu içeriğimizde öğrenmiş olacaksınız.


Tatillerde Her Şey Dahil Aldatmacası

Tatillerde Her Şey Dahil AldatmacasıBüyük lüks otellerin mutfağında çalışan deneyimli aşçı olup aynı zamanda Ekşi Sözlük yazarı olan birinin, lüks otel ve tatil köylerinin mutfaklarıyla açık büfe restoranlarının arka planında yaşananlarla ilgili yazdıkları sağlığını önemseyen herkesin dikkate alması gereken türden. ” Hidrofobik Suaygiri” takma adıyla konu hakkında gördüklerini ve yaşadıklarını yazan söz konusu kişi, tatillerde her şey dahil aldatmacasını gözler önüne sermektedir.

Ağız-Diş Bakımında Doğru Yöntemler

Ağız ve diş sağlığı her bireyi önemli ölçüde ilgilendiren bir konudur. Özellikle ağız kokusundan şikayeti olan insanlar için ağız diş sağlığında doğru yöntemleri uygulamak sorunun çözümünde önemli bir katkı sağlamaktadır. Bu konuda uzmanların önerilerine kulak asmak son derece önemlidir.

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY