DuruAlan.com :: Dosya Deposu

İndirme Ayrıntıları

Winamp 5.66 Build 3516 Tür Winamp 5.66 Build 3516 Türkçe

SICAK

Güncelleme Tarihi: 25.07.2014

Dosya Boyutu: 12.21 MB

Ekleyen: Mehmet Taş

Eklenme Tarihi: 04.07.2013

İndirilme Sayısı: 103

(0 oy)

Yaygın olarak kullanılan popüler bir medya oynatıcısıdır. Winamp ücretsiz olmasına karşın kullanıcılara çok çeşitli uygulama seçeneği sunmaktadır. Ana kontroller üsttedir ve o anda çalınan şarkıyı gösterir. Program 10 band ekolayzır ve bu ekolayzırı özelleştirmek için araçlar içermektedir. Programın ücretsiz Internet TV özelliği sayesinde, müzik videolarını ve canlı konserleri izlemek mümkündür. WinampTürkçe olarak geliyor. Yani sonradan Türkçeleştirme yapmanıza gerek yoktur.

Kurulumda bazı ek özellikleri kurup kurmamak için sizden onay ister. Bu ek özellikler: Winamp Remote, Winamp Search, Araç Çubuğu gibi şeyler. Bazıları seçili halde karşınıza çıkar. İsterseniz bunların hiçbirini kurmadan Winamp kurulumuna devam edebilirsiniz.

Uyarı:

Winamp internet sitesi 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren resmi olarak hizmet vermeyi sonlandırmıştır.  Winamp’ın son güncel sürümünü sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Sitemizde Winamp 5.66 Build 3516 Türkçe (Lite)  sürümü de mevcuttur.

Kalitesi herkesçe yakından bilinen Winamp'ın daha az yer kaplayan Lite sürümü özellikle netbook kullanıcıları için iyi bir seçenektir. Winamp'ın kapsamlı özelliklerini kullanmak yerine temel müzik oynatıcı özelliği bana yeterli diyen tüm kullanıcılar bu sürümü tercih edebilirler. Pek çok farklı müzik türünü oynatırken hiçbir problem yaşatmayan Winamp, yıllardır en iyi ücretsiz müzik oynatma yazılımı olmayı sürdürmüştür

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY