DuruAlan.com :: Dosya Deposu

İndirme Ayrıntıları

Realtek High Definition Audio 2.71 (Vista - Win7-Win8) 32 Realtek High Definition Audio 2.71 (Vista - Win7-Win8) 32-Bit

Güncelleme Tarihi: 18.05.2017

Dosya Boyutu: 72.28 MB

Ekleyen: Mehmet Taş

Eklenme Tarihi: 23.06.2012

İndirilme Sayısı: 55

(0 oy)

Realtek HD Audio Driver, Realtek firması tarafından HD destekli ses kartları için üretilmiş en güncel ses kartı sürücüsüdür. Realtek firması, ses kartı piyasasında önder olup günümüz ses teknolojilerinin hakim üreticisi konumundadır. Bu ses sürücüsüyle HD kalitesinde müzik dinleyebilmenizi ve sahip olduğunuz güçlü ses teknolojisi potansiyelini güçlendirebilmenizi sağlamaktadır.

Bilgisayarında HD ses kartı olan tüm bilgisayar kullanıcılarının mutlaka sistemlerine kurması gereken bir sürücüdür. Çünkü yüksek tanımlı ses olarak adlandırılan bu yeni teknolojiden yararlanabilmek için öncelikle sürücüsünü kurmak gerekir. Artık günümüzde HD desteği vermeyen ses kartı çok azdır.

Birçok bilgisayar kullanıcısı, bilgisayarından ses çıkmadığından şikayet eder hale gelmiştir. Bu kullanıcıların birçoğunun sistemlerinin HD teknolojisi ile uyuşmazlık sorunu yaşadığı bilinmektedir. Realtek HD Audio Driver sürücü paketi bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

 

Uyarı:

Sitemizde Realtek High Definition Audio 2.71 (Vista-Win7-Win8) 64-Bit ve Realtek High Definition 2.71 (Windows 2000/2003/XP)

sürümleri de mevcuttur.

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

Merkezi sistem sınavları sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

ÖSYM sayfasına yönlendirilirsiniz.


ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

2014 YGS-LYS FAKÜLTELERİN TAVAN ve TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY

2011 ÖSYS'DE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY